frigoriferi i vogel me xham

Shitet nga: petriti 12 Gsh 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet frigoriferi i vogel me xham i pershtatshem per mini market qmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim