kumore

Shitet nga: Mirsad 29 Tet 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
kumore te ardhura nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim