kuzhina komplet

Shitet nga: lindita 07 Gsh 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Kuzhina komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim