shes Kopler 200ero

Shitet nga: enver 22 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
She's frzhider shporet Maqin e enve mikro kopet 200ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim