shes frigorifer bosch ose bej ndrrim me montues

Shitet nga: xxxxx 15 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet frigorifer+friz ne gjendje shum te mir ose bej ndrrim me nje frigorifer montues frigoriferi osht ne gjendje shum te mir firma Bosch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim