shitet frigoriferi ne gjendje te rregullt

Shitet nga: frigorifer 19 Sht 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigoriferin dimenzioni i njejt me lavatriqe,prodhim i bekos.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim