shitet friz/frigorifer INOX

Shitet nga: ercument 05 Tet 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Me 2 dyer -18 -22 friz ftohes ,e re e dores se par inox
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim