shitet trafika

Shitet nga: fazli 03 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet trafika Me frigorifer te pijes me rafta raftat jan te ri
Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim