shitet

Shitet nga: nexhi 10 Sht 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

699 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriter vitrin 1.4m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim