shporet elektrik

Shitet nga: z 14 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet shporeti elektrik me cmim te volitshem.
tel 044310023
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim