u shit flm merr jep

Shitet nga: Arbeni 05 Maj 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Elektromotor 5,5kw 2880 min. 380 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim