vitrin gfrigorifer per lokal

Shitet nga: ------- 04 Gsh 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigoriferin vitrin i rujtun i perdorur pak ne gjendje te regullt 2m e 40 cm mund ta shikoni ne qdo koh info ne numrin 049 635 353 dhe ne 044314334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim