vitrina

Shitet nga: shema 02 Dhj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet vitrina per qebaptore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim