3 ROLETA

Shitet nga: arben 14 Dhj 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fshesë me korrent
shes 3roleta tkalterta ka 40 santin me 1.40 edhe tri tbardha ka 49 santin me 1.40 ka dyeuro per cop shes dy radiatora tpaperdorur firma prej matmirave buderus ende ikan mbyllsat efabrikes nja o 1 meter nja o 60 santin ka 70 e upagu metra tynev me mbajsa tmurit dyt jan pagu 110 e edhe mekanizmi jukakushtu ka 30 e percop mekurdis me grad dhomen sadush 170 e vler jun pagu kejt vin per 100 e komplet ata jan qkoq sjamkan muntut asniher mush uj sjan ktanmur veq foto ikamba nisoj jan fshisen errymes e shes 20 e eardhur prej gjermanis dhe ni poshpump per golf 4 tdi thjesht eardhur nga gjermanija 110 e edhe ni krye tmatorrit 1.9 tgolfit 4 ekam prej gjermanis ikam pru garantoj perto qepunojn mir padefekt 100 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim