Fshisa profesionale për larjen e tepihave

Shitet nga: rexhep 22 Tet 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fshesë me korrent
shitet fshisa profesionale e ardhun prej zvicre , markës AQUA VAC e pershtatshme per firma pastrimi dhe autolarje , me paisje shtes. e njejta i kryen funkcionet si fshisa Raimbo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim