Fshisa profesionale

Shitet nga: nazmi 04 Gsh 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fshesë me korrent
shitet fshisa profesionale per larje n e tepihave , e pershtatshme edhe per autolarje, e ardhun prej zvicre i kam edhe dokumentet. firma Aqua vac, me paisje shtes komplet, dhe pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim