Kamin per nxemje qendrore

Shitet nga: Naser 01 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fshesë me korrent
Kamin per nxemje qendrore dhe 2 rezervar per nxemje 2000litrshe gjithsejt 4000 liter kapacite. Loa24.(per me shum me kontakton ne viber:+41 78 907 77 74
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim