Kirby Sentria Fshese me vakum

Shitet nga: kirby 25 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

960 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fshesë me korrent
Prodhuesi: Kirby
Modeli: Sentria
Kirby Sentria eshte nje fshese e cila punon me ane te VAkumit e cila mundeson nje pastrim te thelle dhe mjafte efikas ku papasteritia nuk do te kete vend me ne shtepine tuaj. Pastrimi I thelle perms Vakumit nuk eshte I vetmi funksion I fsheses KIRBY sepse kjo posedon edhe sistemin e vecant per larjen dhe tharjen e tepiheve, perdeve , divaneve , mobiljeve, etj. pa pasur nevoje qe ato te largohen nga shtepia . Gjithashtu posedon edhe sistemin per masazhim te trupit ku ju nuk do te shpenzoni me para ne qendrat e masazhes , politure per vetura, gdhendje te druri dhe shkelqim te pllakave .


Cmimi original I fshese eshte 1990 por une e shes per vetem 960euro

tag: iPhone 5 iPhone 6 iPhone 6s Samsung galaxy s4 s5 s6 s7 edge edge plus banese me qira Mercedes Volkswagen polo bmw shkoda seat Peugeot Citroen fshese kuzhine mobilje TV shtepi banese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim