Thithse per larjen e tepihave dhe mobileve

Shitet nga: Jeton 15 Maj 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fshesë me korrent
Shes thithse elektrike te importuara nga Gjermania
ben larjen e tepihave mobileve veturave
me te gjitha paisjet percjellse
te reja te pa perdorura
shamponi gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim