Vivenso Vacuum cleaner ( 25% zbritje + dhurata )

Shitet nga: syl berili 10 Jan 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   2 050 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fshesë me korrent
Shes VIVENSO Vacuum Cleaner i pa perdorur dhe ne gjendje plotesisht te re njejte sikur nga dyqani ( arsyeja e shitjes eshte se e posedoj dy te njejta )...eshte fshese Gjermane, një pajisje që mund të kryej funksione të shumta dhe bënë që mjedisi ku jetoni të jetë më i këndshë e cila si funsion te pare e ka pastrimin e ajrit te ndotur dhe lehtesimin e jeteses sidomos per personat me probleme Respiratore si Asma , Bronkiti , Alergjite.Eshte pajisje që bënë ajrin më të lagshtë në shtëpinë tuaj dhe iu mundëson të keni frymëmarrje më të lehtë , jonizer që lëshon jonet negative që kanë një efekt pozitiv mbi shëndetin tuaj. duke pasur parasysh se kjo funksionon permes UJIT e jo permes thaseve si fshesat e zakonshme , atehere kjo ka edhe mundesine qe permes aromava te ndryshme ( 6 shishe jane te perfshiera ) te beje qe ambienti ku jetoni te kete arome te kendshme e cila gjithashtu ka edhe efekt si AROMATHERAPY .

Me VIVENSO Vacuum Cleaner perpos pastrimit te ajrit mund edhe te behet pastrimi i zakonshem i shtepise permes gypit dhe aksesorve bazik , mund te behet edhe pastrimi i thelle permes VIVENSO POWERBRUSH e cila bene pastrimin me fakum dhe me 1900 rrahje / min ( brusha me drite ne foto ).
Pervec ketyre me ane te VIVENSO Vacuum Cleaner mund te behet edhe larja dhe tharja e tepiheve , perdev , dyshemeve , mobiljeve , dyshekeve etj. permes sistemit te tij te veqant per LARJE.

E gjithe kjo ka kushtu 2600 ( dy mije e gjashqind ) euro por une e shes me nje cmim te volitshem , per 1950euro dhe jo vetem kaq, ne kete oferte perfshihet edhe nje aparatur shume e cmueshme per dhomat e fjetjes VIVENSO AIR FRESHENER e cila bene po te njejtin funksion sikur VIVENSO VACCUM CLEANER per pastrim te ajrit vetem se fuqia dhe hapsira zoteruese e ambientit eshte me e vogel - per te edhe rekomandohet per dhoma gjumi. Oferta nuk mbaron me kaq sepse ne te kemi perfshi edhe nje set kuzhine i cili eshte nga firma me prestigjioze ROYAL SILVER e ndertuar nga meteriali me kualitativ i mundshem per te cilen cilesi deshmon edhe garancioni 30vjecar , te ndertuara nga inoksi kualitativ dhe 9 shtresor .

te gjitha keto per vetem 2050euro-- linku per video https://www.youtube.com/watch?v=BazAzjMTKCA

udi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polovectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, Samsung, iphone, ASTRA,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim