fshisa me ujë

Shitet nga: rexhep 12 Nën 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fshesë me korrent
shitet fshisa profesionale per pastrimin dhe larjen e tepihave ne gjendje shum te mirë dhe shume e rujtne. E pershtatshme per firma pastrimi dhe autolarje.Prodhim zvicran markës Aqua Vac Multi Pro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim