fshisa profesionale

Shitet nga: nazmi 04 Gsh 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fshesë me korrent
shitet fshisa e ngjashme sikur rainbo,ose hyla per lpastrimine tepihave , si dhe e pershtatshme per autolarje. e ardhun prej zvicre me dokumente dhe paisje shtes. markes AQUAVAC.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim