Mikrovale furr GRILL

Shitet nga: ard ardi 25 Gsh 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes mikroval & furre samsung eshte shum pak e perdorne mundet mu perdor edhe si furr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim