NXEMSJA TERMO ELIND 3.5 KW

Shitet nga: Alush 10 Mar 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
SHITET ELIMDI 3.5kw NE GJENDJE TE MIRE PAK E PERDORUR EJANI DHE BINDUNI VET tel 044257840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim