Boca

Shitet nga: hazir 12 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shiten bocat 20 euro te dyjat veq sod e gjumaa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim