Fura me plin dhge rryme

Shitet nga: fatos 03 Dhj 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
eshte ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim