Furrè e sapo blere

Shitet nga: Shpati 09 Nën 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furra eshte e sapo blerè ka 10 muaj garancion dhe vetem 2 muaj e perdorur..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim