Furrë Ariston

Shitet nga: Milazimi 05 Jan 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furrë Ariston në gjëndje të mirë dhe cilësore. çmim të volitshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim