Furrë me avull MIELE

Shitet nga: Miele 12 Pri 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes furrën me avull Miele Dampfgarer DG 155

është shumë pak e përdorur dhe në gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim