Furr dhe pllaka elektrike

Shitet nga: Fadil 05 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim