Furr picave

Shitet nga: Furr picave 20 Nën 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet furra e picave dy katshe funksionin shume mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim