Furra miksera per gastronomi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gastro24 16 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shesim gjitha paisjet per hoteleri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim