Furra miksera per hoteleri

Shitet nga: Gastro24 05 Gsh 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shesim gjitha paisjet per gastronomi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim