Furra miksera per hoteleri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gastro24 21 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shesim te gjitha paisjet per hoteleri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim