Furra miksera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gastro24 Dje 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shesim paiske per gastronomi:furra per pizza furra me avell miksera te brumit miksera per shlag skara shporeta te plinit ferteza skara me gur vullkanik lavamana te gjitha paisjet jan italiane ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim