Furra per pica

Shitet nga: Met 31 Tet 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furra per pica eshte shume e mire, ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim