Furra per pjekjen e bukes picave byrekit kifle etj

Shitet nga: fahredin 11 Shk 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
furra asht e ardhun nga zvicra asht shum pak e perdorne edhe asht ne gjendje shum emire teknike po ashtu edhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim