Furra per restorant

Shitet nga: xhemail gashi 11 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes furren pere restaurant
e perdorun
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim