Furre

Shitet nga: Feza 23 Sht 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furre plini ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim