Furre

Shitet nga: Muharrem 21 Nën 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet furra me rrym e paisur me te gjitha paiseje dhe e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim