Furre Montuese

Shitet nga: Aferdita 25 Sht 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furre Beko OIM 25501x e blere me 23.06.2012, e perdorur pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim