Furre Pica

Shitet nga: Aaa 14 Sht 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furre picash me plin, eshte shume e pershtatshme per pjekjen e picave dhe eshte perdor vetem 4-5 her. Cmimi i diskutueshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim