Furre PizzaGroup

Shitet nga: zd 01 Tet 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

840 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes furren PizzaGroup "4she" e perdorur vetem 3muaj eshte thuajse e re, per informata: 044 986 109, 049828384.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim