Furre e Picave

Shitet nga: Aaa 06 Tet 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furre e Picave me plin, punon shume mire eshte perdor veq 4-5 her... Cmimi merreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim