Furre me pllake

Shitet nga: Fadil 09 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporeti elektrik nga marka ghermane IGNIS ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim