Furre per pjekjen e pulave

Shitet nga: Endrit 31 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR   1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furre per pjekjen e pulave e sapo ardhur nga Italia e paperdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim