IDEAL KAMINA ~ www.Kamin.al

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: IDEAL - KAMINA 15 Maj 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Ju ofrojm oxhakun qe keni enderruar me cilesi te cilen ju garanton experienca shume vjecare qe nga viti 2003.


Tek ne mund te gjeni : Kamina, Kamina Montues, Kamina Elektrik, Kamina te kompletuar (të importuar nga Italia), Etj..


Na gjeni në :
Magjistrale : Prishtinë - Shkup - Kilometri i 15.


Për më shumë modele dhe punët qe ne i kemi bërë mund të informoheni në këtë uebfaqe : www.Kamin.al ose www.oxhaqe.alNr kontaktues : +37744/124-992,, 044/944-305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim