KAMINI SLLOVEN "KOPER"

Shitet nga: Deni 14 Pri 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
eshte i perdorur tre dimra nxene shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim