KAMINI SLLOVEN ''KOPER ''

Shitet nga: Deni 16 Pri 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
KAMINI ESHTE BLERE 120 EURO SHITET PER 60 EU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim