KAMINI SLLOVEN ''KOPER ''

Shitet nga: Dreni 17 Pri 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
KAMINI ESHTE BLERE 120 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim